• Merkez Mah. Güngören Cad. No:47 Bağcılar İstanbul
  • 0 (212) 461-6264
Hakkımızda

Hakkımızda

Kaplan Otomotiv Grubunun temeli 2014 yılında Cengiz Tekneci ve ortağı Mustafa Kaplan tarafından İstanbul’da atılmıştır. İlk şirketimiz olan Kaplan Otomotiv günümüzde faaliyetlerine  İstanbul’un Bağcılar ilçesinde Servis Hizmetlerine devam etmektedir.

 

 Kaplan Otomotiv en zengin ürün ve hizmet çeşidini, en uygun fiyata, deneyimli, uzman kadrosu ve güler yüzlü, genç, dinamik personeliyle müşterilerine sunmaktan gurur duymaktadır.

 

Toplam 750 m2’lik kapalı alanda, tamamen teknolojik bir altyapıyla hizmet veren, güvenilir, kaliteli ve garantili zengin ürün çeşidi ve teknik bilgisiyle müşteri şikayet ve isteklerine satış ve satış sonrası hizmetlerde müşterilerine en iyi, doğru, hızlı çözümleri sunabilmeyi misyon edinmiş olan firmamız bu kalite anlayışıyla her geçen gün daha da büyümekte ve gelişmektedir.

 

Kurulduğu ilk günden bu yana biriktirdiği tecrübe ve teknik bilgiyi internet ortamına taşıyarak 2014 yılı itibariyle tüm İstanbul geneline oto yedek parça teminini sağlamak  ve servis hizmeti vermek üzere adresinde  hizmet vermeye başlamıştır. Sürdürülebilir ve kaliteli hizmet oluşturabilmek amacıyla genç, dinamik ve teknik bir yeni ekip oluşturularak sektördeki farklılığını bir kez daha ortaya koymak hedefindedir.

 

Firmamız, Lada (Avtovaz) grubu araçların Vega, Samara, Nive Jeep,2104 Stw, Kalina, Tavria, Moskoviç, Izh kamyonet modelleri ve Skoda Grubu araçların Favorit, Forman, Felicia, Pick Up, Fabia, Octavia, Supeb, Rapid, Yeti, Citigo modelleri ve  Volkswagen grubu araçların Golf, Polo, Passat, Jetta, Bora, Caddy,Transporter T4, T5, T6 ,Lt35, Crafter, Tiguan, Touareg, Up araç modelleri ile Seat ve Audi A3, A4, A5,A6, Q7 araçlarının yedek parçalarını orijinal ve yan sanayi olmak üzere temin edip tüm marka ve model araçlara istenilen şekilde servis hizmeti vermektedir.

 

Biz bu işe 2014 yılında başladık. Bugün 750m² lik kapalı alanda Fiat, Alfa Romeo, Opel, Ford, Renault, Volkswagen marka araçların tüm modellerinde uzman olan kadromuzla hizmet sunmaktayız.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, en iyi hizmeti en kısa zamanda veriyoruz. Aracınız servisimize gelir gelmez arıza teşhis bağlantısı ile aracın kendi yönetim sistemine bağlanıp, verileri kontrol ederek araca fiziki müdahelede bulunmadan arıza tespitini yapıyor, bu sayede gereksiz parça değişimi ve zaman kaybını önleyerek hizmetimizdeki verimliliği ve tasarrufu artırıyoruz.

Yağ değişimi, hava, yakıt, polen filtresi, fren sistemi, kontrolü, lastik ve klima bakımı, mekanik ve motor hizmetlerini en uygun işçilik, orjinal yada muadili yedek parçalarla sağlıyor, aracınızın ihtiyaç duyduğu tüm bakım, onarım ve servis hizmetlerini titizlikle ve hızlı bir şekilde sunuyoruz.

Orjinal wosvagen, Lancia Delpy arıza tespit cihazımız mevcuttur.

Kaplan Oto Full Servis...